Zapisz swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Kreatywne Dzieciaki!

Tworzymy przestrzeń do kreatywności i samodzielności. Rozwijamy, Uczymy poprzez zabawę, naukę i doświadczenia, eksploracje. Budujemy pozytywną samoocenę poprzez odkrywanie u malucha swoich mocnych stron, talentów i umiejętności. Postaw na wysoki standard rozwoju dziecka, zajęć i placówki.  Postaw na Kreatywne Dzieciaki!

przedszkole - wybór

Dlaczego warto wybrać

Wypracowaliśmy wysoki standard żłobków i przedszkoli, a teraz dzielimy się nim w wielu miastach w Polsce.

Wysoki standard
Kochamy to, co robimy! Dbamy o Nasze placówki, rozwój dzieci oraz podnoszenie kwalifikacji osób, z którymi współpracujemy. Czystość i higiena są dla Nas bardzo ważne. Świadomie planujemy przestrzeń, jak i wyposażenie. Wypracowany wysoki standard pomaga w uczeniu dzieci jak zachować porządek, dbać o komfort i bezpieczeństwo. Nie tylko opiekujemy się dziećmi, przygotowujemy do świadomego życia.
Wyspecjalizowana kadra
Aby, zadbać o najwyższy poziom edukacji wybraliśmy najlepszych specjalistów. Każdy wychowawca w naszych przedszkolach i żłobkach posiada wysokie kwalifikacje. Nasza kadra kocha pracę z dziećmi i uwielbia to, co robi. Przy każdej placówce znajduje się poradnia zapewniająca opiekę m.in. psychologa, pedagoga, logopedy, fizjoterapeuty. Stawiamy na zespół profesjonalistów.
Nauka poprzez zabawę
Wiemy też, że dzieciństwo rządzi się swoimi prawami. Pielęgnujmy czas beztroski i zabawy - nie chcemy niczego maluchom zabierać. Sami uwielbiamy się bawić i pokażemy, jak ciekawie można jednocześnie uczyć, rozwijać, poznawać, doświadczać, przeżywać, próbować, eksperymentować... Pozwól dziecku z Nami stać się kreatywnym!
Kreatywne zajęcia
Chcemy, aby Nasi podopieczni odkrywali świat, realizowali swoje marzenia i wierzyli w siebie. Nasze doświadczenie pokazuje, że droga do życiowego sukcesu zaczyna się w dzieciństwie i ma ogromny wpływ na przyszłość. Maluchy od początku oswajają się z językiem angielskim poprzez spontaniczne zabawy i różne formy aktywności. Pokażemy, jak zajęcia interaktywne i multimedialne pomogą w rozwijaniu wyobraźni.
Previous
Next
0 +
Podopiecznych
0
Placówek
0
lat doświadczenia

Rodzice o nas